روز نخست رقابت‌های دوومیدانی پسران قهرمانی کشور در لرستان پایان یافت- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گزارش خبرگزری تسنیم از خرم‌آباد، مسابقات دوومیدانی پسران قهرمانی کشور به مدت دو روز  به میزبانی خرم‌آباد آغاز شده  و در این دوره از مسابقات بیش از 300 نفر ورزشکار و مربی از سراسر کشور حضور دارند.

این رقابت‌ها در روز نخست با 12 ماده پیگیری شد که پسران  شرکت‌کننده از سراسر کشور در پیست دوومیدانی مجموعه تختی از صبح امروز رقابت داشتند، مسابقات در بخش پسران  در 24 ماده برگزار و ‌مواد باقیمانده فردا در مجموعه ورزشی تختی برگزار می‌شود.

 در روز نخست رقابت‌های دوومیدانی پسران  قهرمانی کشور در 10 کیلومتر پیاده روی آرمین شاه ملکی از  همدان با ثبت رکورد جدیدملی، علیرضا بختیاری از همدان و محمد امین شرفی از کرمان موفق به کسب مقام های اول تا سوم اولین روز مسابقات دوومیدانی جوانان کشور در بخش پسران کشور شدند.

درپرش سه گام سید مبین مداحی از گلستان، حمیدرضا کیا از گلستان و علیرضا حقیقی از اصفهان به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

 در110 متر با مانع علی سلامتیان از قم، محمد حسین رفیعی از تهران و سید امیر حسین موسوی از زنجان مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند. در 100 متر بنیامین یوسفی از فارس، محمد جواد رنجکش، قزوین و علی اکبر غلامی از بوشهردر 110 متر با مانع علی سلامتیان از قم، محمد حسین رفیعی از تهران و سید امیر حسین موسوی از زنجان موفق به کسب  مقام های اول تا سوم این مسابقات شدند. 

در100 متر بنیامین یوسفی از  فارس، محمد جواد رنجکش، قزوین و علی اکبر غلامی از بوشهر مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و در پرتاب چکش سهند نوری از  آذربایجان غربی، مظفر ید پور از گلستان و احسان تاجیک از  تهران به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در 400 متر علی سلیمانی از  آذربایجان شرقی، محمد هادی صالح نیا از کرمان و مبین رحیمی از کردستان مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیام/ ت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *